Kimim ben?

İbrahim Karlıbaş a.k.a. “Nylon Maiden”

HAKKIMDA GEREKSİZ BİLGİLER

Fanta’ya “sarı kola” denen bir coğrafyada doğdum. Sıkıcı konularda uzun ve ironik konuşmalar yapmayı severim. Seks, drugs, rock’n roll yaşam tarzımdı. Seksi bıraktım. Bedük ve Soner Sarıkabadayı’yı hep karıştırıyorum. Boş zamanlarımda depozitolu şişeleri bakkala götürmekten hoşlanırım. Telefonda hiç dolandırılmadığım için zeki olduğumu düşünüyorum.

HAKKIMDA özgeçmişsel BİLGİLER

Çukurova Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Öğrencilik yıllarımda Zara, H&M, Samsonite, USPA gibi pek çok mağazada Satış Danışmanlığı, Kasa Sorumluluğu, Operasyon Müdürlüğü ve Müdür Yardımcılığı gibi görevler aldım. Ege'de bir sahil kasabasında küçük bir işletme sahibi olma hayalime kavuştum. İşletmeci oldum, tonmaister, barmen, sosyal medya sorumlusu, garson ve özetle bir işletmenin her şeyi oldum... Yoğun ama cillop gibi bir hayat sürdürüyordum; ancak bu hayal bir yıl kadar sonra pandemi ile birlikte son buldu. Pandemi sürecinde çeşitli internet sitelerine ve platformlara metin yazarlığı yaparak başlayan serüvenim, şu an ziyaret etmekte olduğunuz Naylon Medya'ya kadar evrildi. Siz bu satırları okurken ben bir yerlerde insanların web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını kollamakta olacağım.

İLETİŞİM BECERİLERİ
oRGANİZASYON
tAKIM ÇALIŞMASI
YARATICILIK

01_ perspektifim

İşimi dürüstlük, saygı, yaratıcılık, kalite ve sonuç odaklılık ilkeleriyle yürütüyorum. Bu değerler, her bir projede müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkmak ve onları memnun etmek için bize güç veriyor. İş ortaklarımıza yaratıcı, kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunarak, marka değerlerini artırmalarına ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alıyoruz. Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onlara özel çözümler sunmak ve işbirliği yaparak işlerini daha ileriye taşımaktır.

02_ Vizyonum

Yaratıcılığa, yeniliğe ve eğlenceye önem veriyorum. İşimi seviyorum ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yaptığımız her işte, müşterilerimizin beklentilerini aşmaya çalışıyoruz ve onları memnun etmek için çabalıyoruz. Ayrıca, her müşterimizin ihtiyaçlarına özel olarak yaklaşıyor ve onların işlerinin başarısı için elinden geleni yapıyoruz.

03_ Proje yönetimi

Görevim, müşterilerimizin projelerini yönetmek ve ekibimle birlikte işi başarıya taşımak. Her zaman takımımın yanındayım ve onları motive ediyorum. Kısacası, benim görevim hem ekip üyelerimin hem de müşterilerimizin mutluluğunu sağlamak! Her gün harika bir ekip ve müşterilerimle çalışmak benim için büyük bir mutluluk kaynağı!