Referanslarımız

c
Aylarca uğraşıp halledemediğimiz harita üzerinde gösterim ve seo hizmetini İbrahim bey bir kaç gün içinde hızlı bir şekilde çözdü teşekkür ederiz İbrahim bey.
Umut Şener İşletmeci
"Profesyonel, dinamik ve alanında uzman olan bir kadro takdiri hak ediyor. Tüm dijital işlerimde tercihim Naylon Medya oldu."
Benan Beyata Sanatçı
İbrahim bey nezdinde tüm Gerçekten profesyonel kreatif yaklaşım ilgi alaka sonuç odaklı ekip iletişim 10 numara. Projelerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.
Dr. Levent Özkan Naturopatik Tıp Hekimi
Siz sadece ne istediğinizi söyleyin, gerisini Naylon Medya halletsin. Kurumsallığınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz. Profesyonel ve disiplinli çalışma sonucu ortaya çıkan tertemiz bir iş. En önemlisi her an ulaşılabilir olmaları ve hiçbir soruyu cevapsız bırakmamaları ayrıca bir avantaj. İyi ki Naylon Medya 🙏 Emeğinize , yüreğinize sağlık..
Pınar Yarçe Yaşam Koçu
"Bakış açısı ve kreativite çok değerli, iş geliştirme sürecinde en etkili paydaş. Teşekkür ederim."
M. Zafer Koçak Üst Düzey Yönetici
Kurumsallık Türkiye’deki bir çok firmanın erişmek istediği önemli bir nokta. Naylon medya ile bu hedefinize emin adımlarla ulaşmanız için gereken tüm detayları/ servis ve hizmetleri tam bir profesyonellik ile bulabileceksiniz , şiddetle tavsiye ediyorum.
Yusuf Bucak Üst Düzey Yönetici
"Tecrübeli, dinamik ve çözüm üretme konusunda nokta atışı yapabilen bir ekip..."
Kerem Özkaya Girişimci