Gel ve bizimle tanış

Naylon Medya, dijital dünyada sıra dışı bir iz bırakmanın ve öne çıkmanın kapılarını aralayan bir yaratıcılık platformudur. Biz, dijital medyanın karmaşık dokusunu örerek, işletmenizi öne çıkaran, akılda kalıcı çözümler sunuyoruz. Sıradışı fikirlerin ve yaratıcılığın doğuş yeri olan Naylon Medya, dijital dünyanın keşfedilmeyi bekleyen sınırlarını genişletmeye hazır bir ekip tarafından yönetilmektedir. İleriye doğru bir adım atın, çünkü burada sadece bir iş yapılmıyor, bir marka evrim geçiriyor.

Merhaba! Biz Naylon Medya ekibi olarak dijital dünyada maceraya atılan bir grup yaratıcı beyniz. İşte size çay ve blues eşliğinde çalışan, kod karıştıran, kafalarında bitmeyen fikirlerle dolu bir ekip!

Naylon Medya olarak, dijital dünyada bir iz bırakmanın sırrını çözdük. Size özel stratejilerimizle, markanızı dijital platformlarda daha etkili ve görünür kılmak için buradayız.

Neden mi Naylon Medya? Çünkü biz işinizi sadece bir iş olarak değil, bir sanat eseri olarak görüyoruz. Hikayenizi renklendirmek, dijital dünyada varlığınızı güçlendirmek istiyorsanız, işte buradayız!

Sorularınız mı var, projelerinizi mi konuşmak istiyorsunuz? Bize her zaman ulaşabilirsiniz. İşte Naylon Medya, sizi dinlemeye ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazır!

x
Kaydır
c

İLETİŞİME GEÇİN

Neye ihtiyacınız olduğundan hâlâ emin değil misiniz? ‌‌Bizi arayın. Müşterimiz olmasanız bile size memnuniyetle yardımcı oluruz. Arayın, sohbet edelim veya bize ulaşamazsanız en kısa zamanda size dönüş yapalım.

Vizyonumuz

Dijital dünyada öne çıkan projeler yaratmak, işlerinizi bir adım öteye taşımak ve her anlamda sizi parlatmak. Yenilikçi çözümlerimizle işinizi dijital çağda daha görünür ve etkili kılma vizyonuyla yola çıktık.

Misyonumuz

Sizlere özel, sıradışı, ve akılda kalıcı dijital deneyimler sunmak. Her işimizde, işinize özgü stratejiler geliştirip dijital dünyanın gücünü kullanarak sizi hedeflerinize taşımak en büyük misyonumuz.

Neden Naylon Medya?

Çünkü biz işi sadece iş olarak değil, bir sanat eseri olarak görüyoruz. Her proje, bizim için bir hikaye ve her hikaye benzersizdir. Yaratıcı ve yenilikçi ekibimizle sizi dijital dünyada öne çıkaran çözümler üretiyoruz.

Yaratıcılıkta Sınır Tanımıyoruz

Her projeye kendi dokunuşumuzu ekleyerek sınırları zorluyoruz. Grafik tasarım, web geliştirme, içerik üretimi, sosyal medya yönetimi... sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yaratıcı çözümler sunuyoruz.

İşbirliği Felsefesi

Biz sadece bir ajans değil, iş ortağınızız. Sizinle birlikte çalışarak, ihtiyaçlarınıza en uygun stratejiyi belirliyor ve her adımda yanınızda oluyoruz.

nasıl büyüyoruz,
sizinle birlikte!

2019

SEO 

Yazar, editör ve redaktör

2020

sosyal medya ve dijital pazarlama

Sosyal medya içerik üretimi ve İçerik pazarlama

2021

grafik tasarım

Kurumsal kimlik oluşturma

2021

Web tasarım

Web tasarım, Web3 çalışmaları ve Metaverse

biz harika bir ekibiz

Naylon Medya ekibi, işini eğlenceye dönüştüren bir grup yaratıcı insanlardan oluşuyor! Tasarımcılardan yazılım geliştiricilere, prodüksiyon uzmanlarından sosyal medya yöneticilerine kadar her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve enerjik bir ekibe sahip. Bir araya geldiğimizde ortaya yaratıcı fikirler, yenilikçi projeler ve keyifli bir çalışma ortamı çıkıyor. Müşterilerimize güçlü bir çözüm ortağı olmak için hep birlikte çalışıyoruz. Ekip olarak işimizi seviyoruz ve bunu her projede gösteriyoruz!

d